قفل دامنه و باز کردن قفل دامنه پرینت

  • lock, unlock, lock domain, domain, unlock domain
  • 2

قفل دامنه یک مورد امنیتی بوده که در صورت فعال بودن با داشتن کد انتقال امکان انتقال دامنه میسر نیست و از این جهت برای امنیت دامنه پیشنهاد می گردد همیشه این امکان بر روی دامنه های خود فعال نگه دارید و تنها در زمانی که نیاز به انتقال دامنه به پنل دیگری دارید آن را باز گذاشته و پس از اتمام فرآیند انتقال مجدد دامنه را قفل نمایید .

با این توضیح مختصر حال به سراغ آموزش قفل کردن دامنه می رویم .

در اولین مرحله وارد کنترل پنل پشتیبانی  شوید و بر روی دامنه ها کلیک و دامنه های من را انتخاب کنید :

 

در صفحه باز شده در مقابل دامنه مورد نظر بر روی آیکن آچار کلیک کنید :

 

در صفحه باز شده اگر دامنه شما قفل نباشد سامانه به شما متذکر می شود که دامنه شما قفل نیست . برای قفل دامنه از منو ها بر روی " قفل ثبت کننده " کلیک کنید :

 

در صفحه باز شده وضعیت قفل را می بینید اگر بلی باشد دامنه قفل است و اگر خیر باشد دامنه باز است . برای قفل دامنه بر روی دکمه " فعال کردن قفل ثبت " کلیک کنید .

پس از کلیک دامنه شما قفل خواهد شد :

 

در صورتی که میخواهید دامنه را انتقال دهید می بایست حتما دامنه شما در حالت باز باشد برای کار کافیست بر روی " غیر فعال کردن قفل ثبت " کلیک کنید .

 

در صورتی که پنل شما نزد فراسان ثبت شده و داخل پنل کاربریتان نیست با ارسال تیکت با موضوع " قفل ثبت کننده "و شرح ذیل وضعیت دامنه خود را تغییر دهید :

---------------------------------

با سلام و احترام ؛

اینجانب خانم/آقای ........................................... مسئول ....................................... شرکت ......................................... درخواست می گردد دامنه به آدرس .................................................... از حالت ............ به حالت ............ تغییر دهید .

 

با تشکر

 

---------------------------------

در متن بالا در صورتی که دامنه شما باز است ، از حالت باز به حالت قفل درج کنید و اگر دامنه شما قفل است و می خواهید آن را باز کنید از حالت قفل به حالت باز در تیکت ارسال کنید .

 

*  در صورتی که در رابطه با آموزش بالا سوالی دارید می توانید آن را به بخش هاست و دامنه فراسان تیکت نمایید .


آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

« برگشت