تغییر اطلاعات تماس دامنه های ملی پرینت

  • nic, nic.ir, change nic handle
  • 0

برای تغییر مالکیت  و یا تغییر اطلاعات ادمین ، فنی ، مالی دامنه های ملی می بایست به پنل کاربری خود در سامانه پشیبانی فراسان وارد شده و از منو های بالا بر روی دامنه ها کلیک کنید و " دامنه های من " را انتخاب کنید .

 

پس از مشاهده دامنه ها بر روی تنظیمات دامنه مورد نظر  کلیک کرده و " ویرایش اطلاعات تماس " را انتخاب کنید :

 

در صفحه باز شده شما می توانید  شناسه نیک  را در قسمت مربوطه وارد و بر روی ذخیره تنظیمات کلیک کنید :

 

در فیلد های درج شده در فیلد Holder Handle شناسه نیک که دامنه در آن قرار دارد درج شده این قسمت را تغییر  ندهید در فیلد دوم Admin Handle شناسه نیک ادمین را وارد کنید ( مالک دامنه ) در فیلد سوم Technical Handle قرار دارد که می بایست شناسه فنی را وارد کنید و در قسمت چهارم Billing Handle قرار دارد که بخش مالی برای تمدید دامنه می باشد .

پس از وارد کردن شناسه نیک می توانید بر روی ذخیره تغییرات کلیک کنید .

 

در صورتی که دامنه شما توسط فراسان به ثبت رسیده و در لیست دامنه ها نمی باشد  با ارسال یک تیکت به بخش پشتیبانی هاست و دامنه اطلاعات جدید را وارد کنید .

برای این منظور ابتدا به بخش پشتیبانی وارد شده و بر روی ارسال تیکت کلیک کنید و در قسمت موضوع " تغییر شناسه های نیک هندل دامنه "را درج و در قسمت متن موارد ذیل را تکمیل و ارسال نمایید :

 

----------------------------------------

با سلام و احترام ؛

اینجانب خانم/آقای ............................................ . مسئول ....................................... شرکت ......................................... درخواست می گردد دامنه به آدرس .................................................... . را به مشخصات جدید به روز نمایید .

شناسه نیک ادمین :

شناسه نیک فنی :

شناسه نیک مالی :

 

با تشکر

----------------------------------------

برای تمدید دامنه توسط فراسان بخش فنی و مالی را بر روی fa602-irnic تنظیم کنید . 

در صورتی که دامنه متعلق به شرکت یا نهاد رسمی می باشد می بایست متن فوق با سر برگ و مهر و امضاء آن شرکت یا نهاد در تیکت پیوست گردد .

 

*  در صورتی که در رابطه با آموزش بالا سوالی دارید می توانید آن را به بخش هاست و دامنه فراسان تیکت نمایید .  


آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

« برگشت