تغییر اطلاعات تماس دامنه های بین المللی پرینت

  • تغییر اطلاعات تماس, whois, change whois domain, هویز, تغییر مالک
  • 0

برای تغییر مالکیت  و یا تغییر اطلاعات ادمین ، فنی ، مالی و ثبت کننده دامنه های بین المللی می بایست به پنل کاربری خود در سامانه پشیبانی فراسان وارد شده و از منو های بالا بر روی دامنه ها کلیک کنید و " دامنه های من " را انتخاب کنید .

 


پس از مشاهده دامنه ها بر روی تنظیمات دامنه مورد نظر  کلیک کرده و " ویرایش اطلاعات تماس " را انتخاب کنید :

 

در صفحه باز شده شما می توانید  اطلاعات " ثبت کننده (Registrant  ) . مالک (Admin  ) . فنی ( Tech ) . مالی (Billing  ) " را تغییر دهید :

 

برای سفارشی کردن می توانید تیک " مشخص نمودن اطلاعات سفارش " را درج کنید اطلاعات دلخواه خود را وارد کنید بهتر است اطلاعات به صورت کامل و انگلیسی باشد . در صورت انتخاب " استفاده از اطلاعات فعلی " اطلاعات حساب کاربری شما در بخش مربوطه ذخیره خواهد شد .

بخش Admin بسیار مهم بوده و این قسمت حتما می بایست به ایمیلی که وارد می کنید دسترسی داشته باشید و از یک ایمیل معتبر استفاده کرده باشید ( موارد انتقال دامنه به ایمیل ادمین ارسال می شود )

در پایان با کلیک بر روی " ذخیره تغییرات "  موارد درج شده ذخیره می شود .

 

اما در صورتی که دامنه شما توسط فراسان به ثبت رسیده و در لیست دامنه ها نمی باشد  با ارسال یک تیکت به بخش پشتیبانی هاست و دامنه اطلاعات جدید را وارد کنید .

برای این منظور ابتدا به بخش پشتیبانی وارد شده و بر روی ارسال تیکت کلیک کنید و در قسمت موضوع " تغییر مالکیت "را درج و در قسمت متن موارد ذیل را تکمیل و ارسال نمایید :

 

----------------------------------------

با سلام و احترام ؛

اینجانب خانم/آقای ............................................ . مسئول ....................................... شرکت ......................................... درخواست می گردد دامنه به آدرس .................................................... . را به مشخصات جدید به روز نمایید .

ایمیل ادمین :

ایمیل فنی :

ایمیل اداری :

نام مالک :

آدرس :

تلفن ثابت :

فکس :

تلفن همراه :

کد پستی :

 

با تشکر

----------------------------------------

پس از ثبت تیکت درخواست شما در کمترین زمان توسط همکاران ما انجام می گردد . 

 

در صورتی که دامنه متعلق به شرکت یا نهاد رسمی می باشد می بایست متن فوق با سر برگ و مهر و امضاء آن شرکت یا نهاد در تیکت پیوست گردد .

 

*  در صورتی که در رابطه با آموزش بالا سوالی دارید می توانید آن را به بخش هاست و دامنه فراسان تیکت نمایید .


آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

« برگشت